با ما در ارتباط باشید
[
سوله و همه چیز درباره آن - خرید سوله|قیمت سوله|قیمت سوله سبک
16055
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-16055,single-format-standard,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_from_right,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

سوله و همه چیز درباره آن

سوله و همه چیز درباره آن

سوله و همه چیز درباره آن

سوله و همه چیز درباره آن: در ساخت سوله ها مهمترین مشغله فکری کارفرمایان هزینه تمام شده آن می باشد که با توجه به نکاتی که در ادامه بیان می شود می توانند هزینه های ساخت را کنترل کنند در ابتدای امر باید توجه کرد که هدف از ساخت سوله شروع تولید می باشد و بایستی در ساخت سوله هزینه ها را کنترل کرد تا برای شروع تولید مشکلی از بابت بودجه برای تهیه ماشین آلات و مواد اولیه وجود نداشته باشد.

با دقت در برخی موارد می توان بسیاری از هزینه های غیر اصولی را کاهش داد زیرا صرف تمام هزینه ها در قسمت ساخت باعث ایجاد مشکلات نقدینگی در آینده می شود و سوله ای که جهت تولید محصولی بنا شده بود در مرحله ساخت باقی بماند و نمی توان مرحله تولید را که هدف نهایی تولید سوله می باشد، آغاز کرد.

بر اساس اینکه نوع محصول تولیدی نیازمند بازار خاصی باشد در اطراف همان مسیرها زمین مورد نظر تهیه شود تا هزینه های حمل و نقل کمتر شود اما اگر به بازار خاصی نیاز نباشد می توان در شهرک های صنعتی اطراف شهر نیز اقدام به ساخت سوله کرد. در انتخاب زمین مورد نظر باید مواردی از قبیل مسافت محل ساخت از مرکز شهر- دسترسی به برق، آب، گاز، جاده و ….مد نظر گرفته شود چون این انتخاب  می تواند در هزینه های آتی تاثیر بگذارد.

احداث سوله براساس هدف نهایی: در صورتی که کارفرمایی در شرف ایجاد یک تولیدی نوپا است باید دقت کند که براساس هدف نهایی خود سوله را بسازد و نیازی به ساخت سوله بزرگ ندارد اما باید سوله به گونه ای طراحی شود که خیلی کوچک هم نباشد تا در آینده برای افزایش تولید مشکلی ایجاد نشود در هر صورت باید هزینه های ساخت به گونه ای تنظیم شود که بتواند مسیر تولید را به موفقیت طی کرد و فقط در مرحله ساخت سوله متوقف نشود.

مشاوره دقیق : در تهیه زمین مورد نظر و همچنین ساخت سوله با افرادی که قبل از شما نیز با همین موضوع تولیدی اقدام به ساخت سوله کرده اند مشاوره بگیرید و این مشاوره به غیر ازمشاوره از متخصصان ساخت سوله  باشد.

سازندگان سوله

سازندگان سوله : از سوله ها عمدتا در کارخانه های سنگین صنعتی استفاده می شود و دلیل آن این است که این سازه های فلزی از مقاومت و استحکام به شدت بالایی برخوردار اند و می توانند بنا به خواست و نیاز کارفرما هر اندازه که فضا مورد نیاز است را در اختیار آنان قرار بدهند . این سازه ها می توانند در طول سالیان دراز بدون اینکه استحکام و یا ساختار مطلوب خود را از دست بدهند به کار گرفته شوند .

اسکلت فلزی این نوع سازه ها به شدت با کیفیت است و همین موجب طول عمر بالای آن ها شده است , در محیط های کاری نامساعد و محیط هایی که نیاز به نصب تجهیزات و ماشین آلات دارند بهترین انتخاب است که مطمئنا سبب رضایت خاطر کارفرمایان خواهد شد .

سازندگان سوله

سازندگان سوله ها باید توانایی و دانش لازم را در این خصوص داشته باشند و با حداکثر تجهیزات خود به ساخت این سازه های فلزی اقدام کنند . هر شرکت با هر میزان دانش توانایی ساخت چنین سازه های مستحکم و کارایی را ندارد پس باید در انتخاب شرکت سازنده دقت بسیار نمود که سوله ای با کیفیت و مقاوم را در مدت زمان تعیین شده و با قیمت مناسبی به مشتریان خود تحویل دهد .

با ثبت سفارش از سوی مشتریان , سازندگان بلافاصله اقدام به ساخت می کنند بدین صورت که ابتدا نقشه کلی سازه توسط طراحان تهیه می گردد طراحی سازه به عوامل بسیاری بستگی دارد یکی از این عوامل کاربری سازه است . پس از طراحی سازه ساخت آن آغاز می شود که بنا بر همین نقشه هاست . سازندگان با در اختیار داشتن ابزارهای امروزی و جدید اقدام به ساخت هر نوع سوله با هر نوع کاربری می کنند آن ها با به کارگیری جدیدترین متدهای روز ساخت می توانند سوله هایی با قیمت بسیار به صرفه و کیفیت بالا تولید و در اختیار مشتریان خود قرار بدهند .

کاربری سوله

از سوله ها می توان در سالن های همایشات , سالن های اجتماعات , سوله های دامداری , سوله های کشاورزی , سوله های تجاری , کارخانه های صنعتی و .. استفاده کرد .

برچسب ها:
بدون نظر

ارسال دیدگاه